Program lojalnościowy – jaką wybrać...


Autor: marrob56 | Kategorie: Karty z plastiku 
12 listopada 2015, 15:10

Obecnie karty plastikowe z kodem kreskowym stanowią na rynku niesłychanie szeroką gamę produktów. Jednym z istotniejszych powodów takiego stanu rzeczy jest przede wszystkim niezmiernie bogaty wachlarz możliwości ich wykorzystania. Z pewnością na myśl z pewnością większości osób przychodzą w pierwszej kolejności wielorakie programy lojalnościowe. Jest ich niezwykle dużo, niektóre mają zasięg ogólnokrajowy i obejmują ofertę wielu firm, inne zaś dotyczą konkretnego sklepu ewentualnie ich sieci na obszarze kraju.

 

W tego typu programach najczęściej za dokonywanie zakupów w wskazanych sklepach lub zamawianie usług u firm uczestniczących w programie odbiera się punkty. Ilość punktów zwykle podporządkowana jest od wydanej kwoty. Po zebraniu większej ich ilości w większości przypadków z łatwością można je wymienić na ciekawe nagrody ewentualnie też w swoisty sposób "zapłacić" punktami u partnerów programu. Taka karta lojalnościowa jest wydawana imiennie. Dlatego też na większości z nich znaleźć można nadrukowane dane osoby, na jaką została ona zarejestrowana. Poza tym logo firmy czy jej nazwa to również składniki, które niemalże obowiązkowo muszą się na niej znaleźć.

 

Karty z kodem kreskowym są najbardziej sprawnym środkiem na wdrożenie programu partnerskiego w sklepie. Przedsiębiorcy w całym kraju z powodzeniem korzystają z nich do wzmagania sprzedaży. Jest to wspaniały sposób na zmniejszenie kosztów marketingu i reklamy. O ile sprzedajesz jakieś produkty powinieneś korzystać z kart.

Do tej pory nie pojawił się jeszcze żaden komentarz. Ale Ty możesz to zmienić ;)

Dodaj nowy komentarz