Kategoria

Produkcja


Evolis Zenius to dobra drukarka do kart
Autor: marrob56 | Kategorie: Produkcja 
Tagi: zenius  
08 sierpnia 2016, 20:29

Zenius jest kompleksowym rozwiązaniem, które umożliwia jednostronne drukowanie kart kolorowych lub w jednym kolorze, a następnie ich kodowanie. Jest idealna do drukowania kart płatniczych, pracowniczych czy różnego rodzaju kart dostępu. Jest wyposażona w nowoczesne technologie drukarskie, które sprawiają, że drukarka jest niezawodna, pracuje szybko i jest bezproblemowa w obsłudze. W zależności od modelu Zenius może działać tylko na USB lub jako drukarka sieciowa.

 

Drukarka dzięki swojej nowoczesnej technologii jest doskonała do emisji kart. Jest szybka, elastyczna i łatwa w użyciu. Idealnie sprawdza się w przypadku drukowania średnich i dużych serii kart. Można w niej drukować karty płatnicze, dostępu, karty studencki oraz różnego rodzaju identyfikatory. Drukarka w zależności od modelu może drukować jednostronnie lub dwustronnie. Ma też sporo opcji dodatkowych, które można zamówić na indywidualne życzenie.

Plastikowe karty – jak się je produkuje?...
Autor: marrob56 | Kategorie: Produkcja 
12 listopada 2015, 15:11

W dzisiejszym świecie, kiedy konkurencja w faktycznie każdej sferze stała się nadzwyczaj duża, marki stosują różne biznesowe taktyki aby przejąć inicjatywę w branży i zostawić daleko w tyle swoich współzawodników.

 

Karty plastikowe odgrywają bardzo istotną rolę w rozwoju działalności. Karty muszą być bardzo rzetelnie dobrane, opracowane i wykonane. Wszystko tak, aby zostawiały długotrwałe wrażenie i przyciągały potencjalnych klientów.

 

Popularność kart plastikowych powoduje, iż nie brakuje dzisiaj miejsc, gdzie można je wykonać. Z każdym rokiem powstaje coraz to to więcej miejsc jak drukarnia kart plastikowych. Przez to petenci zainteresowani ich zrealizowaniem, na sto procent nie winni mieć kłopotu ze znalezieniem najlepszej firmy, która sprosta ich wszelakim oczekiwaniom.

 

Aby stworzyć karty plastikowe drukarnia najczęściej prosi klientów o doniesienie projektu grafiki, która ma się na nich znajdować. Niejednokrotnie drukarnie wymagają, aby była ona przyniesiona w odpowiednim formacie graficznym, wskazane jest więc wcześniej dopytać się o takie niuanse.

 

Poza tym karty plastikowe, w stosunku do ich przeznaczenia, mogą być wytwarzane z kodem kreskowym czy dla przykładu paskiem magnetycznym. Takie informacje dodatkowo muszą pozostać przekazane do drukarni, jako, że wyznaczają one bardzo często najbardziej odpowiedni sposób ich wykonywania. Niewątpliwie dla wielu petentów istotnym czynnikiem będzie to, ile wyniesie koszt ich produkcji. Wybierają dość często te najbardziej przystępne cenowo.

Karty plastikowe – jak dużo kosztują?
Autor: marrob56 | Kategorie: Produkcja 
12 listopada 2015, 15:09

Aktualnie artykuły takie jak karty plastikowe są powszechnie wykorzystywane w naszym codziennym życiu. Karty bankowe, umożliwiające na uczestnictwo w programach lojalnościowych a także dla przykładu identyfikatory, które otrzymuje się w pracy - zakres ich przeznaczeń jest niezwykle obszerny i śmiało można zakomunikować, że powiększa się z każdym rokiem. Z tego powodu na pewno nie dziwi w obecnej chwili, iż jeżeli klient chce zamówić do wykonania karty plastikowe cena za tego typu usługę ma dla wielu z nich dość spore znaczenie.

 

Nie ulega najmniejszym wątpliwościom jednakże nie będzie problemem wyszukanie wielu miejsc, zajmujących się ich wytwarzaniem, odpowiednio z wszelkimi życzeniami petenta. Nierzadko dziś dużo osób, wykonawców tego gatunku artykułów poszukuje w sieci www, chcąc głównie w ten sposób zaznajomić z ich ofertą. W większości więc na stronach firm, które produkują karty plastikowe cennik ich usług jest jedną z znaczniejszych, przedstawianych klientom kwestii. Na ogół jednakże firma, zwłaszcza przy większej ilości zlecanych kart, ustala z klientem ceny indywidualnie ewentualnie oferuje pociągające rabaty. Wówczas tego rodzaju informacja znajduje się przy cenniku, a on sam stanowi propozycję poglądową.

 

Jeżeli poszukujesz ponadprzeciętnego sposobu promowania swojego biznesu koniecznie musisz rozważyć użycie np.. plastikowych wizytówek. Plastik w odróżnieniu od papieru jest trwały i przyciąga wzrok. Taka plastikowa karta będzie niezwykłą wizytówką, dzięki której zrobisz wyśmienite pierwsze wrażenie.

Plastikowe karty – wytwarzanie
Autor: marrob56 | Kategorie: Produkcja 
12 listopada 2015, 15:06

Mała karta sporządzona z plastiku zrewolucjonizowała rynek, aktualnie pełni rolę: identyfikatorów, legitymacji, przepustek, kart bibliotecznych czy też różnych kart wstępu itd.. Personalizację i wydruk kart pozwalają drukarki kart plastikowych.

 

Drukarki do kart plastikowych powinny charakteryzować się wysoką jakością wydruku, a do tego jak największą szybkością drukowania. Najlepsze z nich posiadają opcję drukowania znaków wodnych, zabezpieczają one przed nieuwierzytelnianym odwzorowywaniem karty. Znak wodny może być drukowany na całej powierzchni karty, a wyraźny jest przy patrzeniu pod kątem. Drukować można także na kartach samoprzylepnych jak i w pełnym nadruku - od krawędzi do krawędzi. Niektóre drukarki umożliwiają też programowanie kart chipowych i zbliżeniowych czy też pasków magnetycznych.

 

Drukarki do kart plastikowych mogą drukować w kolorycie jednostronnie ewentualnie dwustronnie. Karty, które wymagają dodatkowego ubezpieczenia winny być wydawane w kolorycie, dwustronnie z laminatorem.

 

Najczęściej osiągalna jest także funkcja ręcznego podawania kart, co jest niezwykle praktyczne i wygodne. Drukarki są lekkie i niewielkich rozmiarów o nowoczesnym wizerunku, bez trudu mogą być umieszczone w recepcji firmy, sklepie czy biurze. Do każdej drukarki kart plastikowych dołożona jest instrukcja i sterowniki, dzięki temu osiągalna jest jej bezproblemowa konfiguracja a potem używanie. Wystarczy jedynie po zużyciu wymieniać taśmę drukującą. Każda drukarka podlega 2-letniej kompletnej gwarancji producenta.